Halloween w Vegas


Co jest najbardziej obchodzonym świętem w Stanach? Oczywiście Halloween. W każdym sklepie pojawiają się potwory, większość domów jest opleciona pajęczynami, a wybór strojów jest nieograniczony! Czy różni się Halloween w USA od tego w Polsce? W Polsce większość ludzi przebiera się za coś strasznego, w Stanach możesz być wszystkim. Peanut butter and jelly, ketchup, hamburger, bekon? Nie wymieniam jedzenia na które mam ochotę, tylko przebrania, które widziałam na ulicach w tym roku! Tutaj dziewczyny bardziej się rozbierają niż przebierają. Musiała dopasować się do miejsca w którym mieszkam, więc miałam trzy przebrania odpowiednio więcej odsłaniające niż zakrywające. Nie dość, że Halloween w Stanach jest szalone to kupiłam bilet do Vegas. Mój drugi raz w tym miejscu, a znów byłam kompletnie zaskoczona, położone na pustyni, z dala od wszystkiego, a mimo wszystko jest jednym z najbardziej imprezowych miejsc na świecie. Cóż... mimo wszystko wciąż twierdzę, że imprezy w Europie są lepsze. Na potwierdzenie: klub zamknęli w piątek o 4:00 am, a czy ktoś widział, żeby impreza w Hiszpanii skończyła się przed 7:00 am?
Do Vegas wybrałam się z czterema moimi przyjaciółkami z Francji, ale tak wyszło, że każda z nas leciała oddzielnie samolotem. Z San Francisco jest to 1,5 h i lądujemy w Nevadzie! Bilety z SF można znaleźć już od $40 (w tygodniu), ale, że kupiłam je w ostatniej chwili i na piątek wieczór zapłaciłam $160 (w jedną stronę!!!) Z lotniska za parę dolarów można wziąć shuttle, który rozwozi po wszystkich hotelach położonych na The Strip. O 11:00 pm byłam już gotowa na imprezę, spodziewałam się przebranych tłumów ludzi, ale niestety się rozczarowałam i tylko parę osób było przebranych... wszyscy jak się później okazało czekali na sobotę. Jednak najlepsze przebrania widziałam w San Francisco. W czwartek byłam na imprezie do California Academy od Sciences, co jest niezwykłe, bo są to imprezy organizowane każdego tygodnia w muzeum. Pierwszego dnia postawiłam na księżniczkę Leie ze Star Wars, co spotkało się z ogromnym zainteresowaniem, bo wkrótce wychodzi kolejna część Gwiezdnych Wojen i wszyscy są z tego powodu podekscytowani.W Vegas nie można przegapić pool party, jedne z najlepszych są w hotelu Cosmopolitan, w klubie Marquee. Byłam na paru takich imprezach, ale chyba nie muszę mówić, że ciężko to nawet porównać do tego co działo sie w Vegas! Tym razem postawiłam na halloweenowa klasykę i przebrałam się za diabła. W ciągu dnia było dobrze, to i wieczorem zdecydowaliśmy się sprawdzić jak wyglądają imprezy. Grał Alesso, a przy stoliku obok nas siedział Dan Bilzerian otoczony grupą praktycznie nagich dziewczyn.
Kupując strój Wonder Woman wiedziałam, że spotkam mnóstwo dziewczyn przebranych tak jak ja, ale trudno, w końcu od tak dawna myślałam o tym stroju. I doliczyłam się sześciu Wonder Woman.
Najtrudniejszy był powrót, bilety lotnicze były za drogie, więc wypożyczyłyśmy samochód i po dziesięciu godzinach wróciłyśmy do San Francisco. Zostało mi wciąż 7 miesięcy w Stanach, więc nie był to na pewno mój ostatni raz w Vegas!!
Wonder Woman
Przebrane czy rozebrane?
What happens in Vegas stays in Vegas
Bellagio Fountain
Znalazłam nawet starszą wersję Wonder Woman
My french girls
Perfect match?

Bye Vegas and see you next time

Comments