Napa Valley

Powitanie drugiej osoby bez powiedzenia ,,Hey, how are you doing?" jest tak samo niemożliwe dla mnie jak tydzień bez podróży! Pod dwóch miesiącach zaczęłam mieć przyzwyczajenia o które sama siebie nie posądzałam. Nie potrafię usiedzieć spokojnie z myślą w głowie, że mam tylko rok, a jeszcze tak wiele do zobaczenia. Amerykańskie życie powoli mnie pochłonęło i coraz bardziej mi się podoba. Najlepszy sposób na prawdziwe poznanie jakiegoś miejsca to zamieszkać w nim na jakiś czas, poznać kulturę i ludzi, którzy stąd pochodzą. Tylko oni mogą pokazać Ci miejsca niedostępne dla turystów. Mam szczęście spotykać na swojej drodze wspaniałe osoby, dając pozytywną energię wraca to do mnie ze zdwojoną siłą.
Szczególnie uwielbiam moje dwie przyjaciółki z Brazylii, spędzamy dużo czasu razem i jeździmy wspólnie na tripy. Jednym z miejsc, które trzeba odwiedzić w Kalifornii jest Napa Valley, czyli miejsce z jednymi z najlepszych winiarni na świecie! Od mojego przyjazdu do Stanów nie wypiłam więcej niż 1 piwo, ale w takim miejscu musiałam spróbować trochę więcej. Może nawet nie tylko spróbować. Problemem pozostało tylko wybrać winiarnię, a jest ich tam kilkaset. Dobrze znać ludzi, którzy tutaj mieszkają i wskażą Ci najlepsze miejsca! Nawet nie musieliśmy się zastanawiać, bo zabrali nas do najlepszej winiarni. Białe, czerwone czy różowe? Najlepiej wszystkie! Tylko 1,5 godziny jazdy z San Francisco, chyba częściej będziemy jeździć na takie próbowanie!
Najlepsza ekipa rusza w drogę
Welcome to Napa!
Napa Valley
Love my Brazilian girl
Jeszcze prosto stałyśmy
Wine tasting
Wiadomo czemu wszyscy tacy uśmiechnięci
Powrót bardziej wesoły niż przyjazd
Mój kolega Ferdinand zabrał mnie również ostatnio na bankiet dla lekarzy, nie mam pojęcia co tam robiłam, ale info dla mojej Mamy - poznałam trochę ludzi z Twoich kręgów!;)
Para idealna, starszego nie potrzebuję
Ojciec z dziećmi
Gdyby ciężko było rozpoznać, to są róże z papieru
Gentleman daje mi kwiaty

Comments

  1. Czuje tak samo, rok moze wydawac sie dlugim okresem czasu ale jest tyle do zobaczenia! Poza moim tygodniem w Teksasie nie odwiedzalam innych miast i odjezdzalam najdalej 2h od San Francisco a ciagle mam wrazenie, ze jest tyle miejsc do zobaczenia. Samo miasto jest niesamowite i sama czasami nie wierze, ze tutaj mieszkam. Pozdrawiam

    ReplyDelete
  2. Masz całkowitą rację! I wspaniałe jest to, że mamy tyle możliwości, aby podróżować! Pozdrawiam;)

    ReplyDelete

Post a Comment