You have made a brilliant choice today

Wybrałam siłownię zamiast jedzenia!
W Stanach jestem od paru dni, a zdążyłam już zrobić trening na trzech różnych siłowniach. W końcu jednak wybrałam 24h, jakby nagle o 3:00 w nocy zachciało mi się zrobić trening, zawsze mogę wpaść! Coby się zabezpieczyć przed byciem grubasem, kupiłam od razu roczny karnet. Z kolegą wybraliśmy dla mnie suple i może kiedyś pojawi się abs!
Dowód, że ruszyłam tyłek
Mogę zaczynać
Smaki są pycha
Staram się także trzymać dietę, ale jest to trudne, gdy cała rodzinka je razem. Ciągle wychodzimy coś zjeść albo zamawiają sushi czy inne pyszności do domu, i jak tu się nie skusić?
Wczoraj na zakupach rodzice dzieciaków kupili gigantyczne opakowanie 90 mrożonych gofrów. Pytałam czy dla nich to normalne, powiedzieli, że nie, ale to najszybsze rozwiązanie. Ale w końcu wszystko w Stanach jest organiczne! Na pierwszym miejscu w składzie zawsze jest organiczny cukier. Na śniadania dzieciaki zjadają pancakes, oczywiście z proszku, a ja twardo owsiankę. Całe szczęście, że płatki owsiane są tu bardzo popularne i wszyscy mają je w domach.
Masterchef
Oatmeal
Wracając do aktywności fizycznej, zapakowałam dzieciaki do samochodu i ruszyliśmy do parku trampolin! W końcu znaleźliśmy coś z czego wszystkie dzieciaki mogły być zadowolone. Włączając mnie oczywiście!

Wszystkie dzieci skaczą z radości!
Na wieczór dostałam zaproszenie na imprezę! Sleepover, czyli pajama party w stylu hawajskim. Nie muszę dodawać, że średnia wieku na imprezie wynosiła 10 lat, ale zabawa była niesamowita! Mnóstwo atrakcji, na początek milion słodyczy, czyli jak dla mnie zaczęło się nieźle. Później wspólne robienie poduszek, następnie pieczenie pizzy hawajskiej. Myślałam, że doskonale znam ten smak, w końcu jestem koneserem pizzy. Jednak była to pizza, jaką faktycznie je się na Hawajach, z ananasem, boczkiem, cynamonem i podana ze świeżymi owocami. Były zagadki, konkursy, ale największą atrakcją było kąpanie się w basenie i jacuzzi w nocy! No i padłam przed dziećmi do łóżka.
Zaproszenie!
Aloha!
Szybki mejkap przed imprezką
Polskie akcenty na imprezie
Pizza hawajska
Woda oczywiście jest podgrzewana
Ale jeśli tylko komuś zrobi się zimno, szybko może wskoczyć do jacuzzi
Tak ładnie było tylko na początku
W moim łóżku znalazłam jakiegoś potworka

Comments

  1. Cześć Agnieszka! Jestem au pair w San Francisco, to moj blog: http://kierunekprzedsiebie.blogspot.com
    Podziwiam Cię! Właśnie przeczytałam całość i widać, że wykonujesz kawał dobrej roboty z dziećmi! Chwała Ci za to! :D

    ReplyDelete

Post a Comment