Poznaje dzieciaki

Całą niedzielę spędziłam w basenie, a kiedy tylko słoneczko na chwilkę chowało się za chmurami od razu wskakiwałam do jacuzzi. Dzieciaki bawiły się ze mną cały dzień w wodzie. Graliśmy w przeróżne zabawy, myślałam, że w końcu uda mi się zostać Arielką, tak jak marzyłam, ale niestety przydzielona została mi rola Urszuli, hmm czy to jakaś sugestia do mojego wyglądu?
Za chwilę się rozbieram i wskakuję do wody
Nie wygląda chyba źle, prawda?
Jestem okrągła i robię się czerwona, chyba wkrótce zmienię się w pomidora
Jeden z chłopców skończył szkołę w piątek, reszta dzieciaków nadal ma zajęcia. W tym tygodniu mam świetną okazję, żeby spędzić czas z Mateo i poznać się. Sporo już o nim wiem, ulubiona gra: minecraft, ulubiona broń: nerf gun, ulubiona kanapka: peanut buttel jelly (moja również!), ulubione zwierze: lama. Tak więc zgodnie z jego zainteresowaniami spędzamy bardzo dużo czasu na strzelaniu.
-Be careful, I have a gun!
-Aga, słaby z Ciebie przeciwnik
-Zatem, przekonajmy się!
A kiedy jest za gorąco, żeby wyjść na dwór (oby tylko mieć takie problemy w życiu), rysujemy i gramy w przeróżne gry jak monopoly, tic tac toe czy inne planszówki. Dwoję się i troję, żeby dzieciaki jak najmniej używały elektroniki i spędzały czas aktywnie.

Znalazłam również memo z twarzami ludzi z różnych krajów. Poniżej typowy przedstawiciel Stanów Zjednoczonych.


 Czasem niestety nie udaje mi się tego uniknąć i dzieciaki kradną mojego laptopa.
Przyłapany!
Muszę zaprowadzać i odbierać dzieciaki ze szkoły. W tym tygodniu Mateo jest moim pomocnikiem i robimy to razem. Mieszkamy na wzgórzu, a do szkoły mamy ok. 10 minut spacerkiem z górki. Dzieci są zachwycone, kiedy rano zbiegamy całą drogę. Gorzej jest z powrotem, co pięć kroków zatrzymują się i marudzą, że są zmęczone, siadają na chodniku i mówią, że nigdzie więcej nie idą. Wtedy ja zamieniam się w konia i po kolei każdy potwór wchodzi mi na barana, a, że mam ich cztery to można powiedzieć, że robię tu treningi. Mogłabym wybrać również samochód, czasem to robię, ale wtedy na pół godziny utknęłabym w lini, gdzie czeka się na dzieci. Drive thru z dziećmi, podjeżdżasz do okienka i wydają Ci małego aniołka, albo diabełka, ciekawe czy można wybierać.
Mapa wszystkich stanów
Podobno w szkole trzymają jakieś małpki
W Kalifornii czas jest przesunięty 9 godzin wstecz względem Polskiego, dzieciaki już leżą wycałowane w łóżeczkach. Czasem jest tu jak w zoo, wszędzie te skaczące małpki;)

Comments