Here it is!

W końcu! Najbardziej znany most na świecie! Na żywo wygląda niesamowicie!
Golden Gate Bridge
Wybraliśmy się do San Francisco, żeby zobaczyć Golden Gate, zwrócić lampę i coś zjeść. Nigdy w życiu nie spodziewałabym się, że w sklepie z meblami znajdę coś śmiesznego, a jednak! Teraz już wiem czemu Mateo tak cieszył się na wiadomość, że wybieramy się właśnie do tego sklepu.
Jedno z mniejszych wzniesień w SF
Już nie możemy doczekać się żarcia

Zawsze kiedy się wyjeżdża, trzeba próbować lokalnej kuchni. No cóż, w Stanach to zadanie jest utrudnione. Dziś padło na wingsy i doughnutsy, chyba mogę nazwać to lokalnym!
Wing Stop

Krispi Kreme
Kawa w rękę i mogę już wsiadać do radiowozu
Po obżarstwie wybrałam się do biblioteki. Całkiem nieźle wychodzi mi jazda samochodem w Kalifornii, z automatem wszystko jest łatwiejsze. Na razie mogę prowadzić samochód używając międzynarodowego prawa jazdy, ale wkrótce będę musiała zdać egzamin na kalifornijskie prawko. Dostałam minivana w którego mogę zapakować całą wycieczkę. Na przykład dziś dzieci skorzystały z przestronności samochodu i urządziły ring bokserski. Szkoda, że nie była to zabawa.
Niebieska strzała
Cool! 
No to wbijam 

Pracownicy biblioteki czytają książki i jeśli im się spodobają wsadzają do nich swoją rekomendacje. Manuel zachęca mnie do lektury swoim nieśmiałym uśmiechem 
Gdyby wszystkie dzieciaki były tak zaczytane
Miałam chwilę czasu i pojechałam na Burlingame Avenue, główną ulicę naszego miasta kupić coś słodkiego dla rodzinki i chwilę się przejść.
Burlingame Avenue
Padło na cupcakes, byli zachwyceni
Mogłam w końcu odebrać dzieciaki i pobawić się z nimi, a następnie wspólnie zrobić kolacje, padło na steki i hot dogi!
Co za słodkie stworzonko!

Dobra mina do złej gry - jak zwykle przegrałam
Wygląda niepozornie, a można bawić się godzinami
Wieczorem otworzyłam książki, między innymi do nauki języka i chichrałam się godzinę czytając jak powinno wymawiać się polskie wyrazy.

YESTEM Z AMERIKEE!
Szybka nitka do zębów na patykach i spać!
Genialny wynalazek

Comments

  1. Hej :) fajnego masz bloga :)

    www.paulaintheusa.blogspot.com

    ReplyDelete

Post a Comment