Did someone say pool party?

Jak wygląda impreza w basenie z perspektywy dziesięciolatków? Pistolety na wodę, dmuchane materace, piłki. głupie żarty i przytapianie kolegów.
Jak wygląda impreza w basenie z perspektywy dorosłych? Pilnowanie, żeby dzieci się nie utopiły.
Są również hot dogi i inne przekąski, teraz brzmi lepiej!
Pojechaliśmy do San Mateo na imprezkę z okazji zakończenia szkoły. Jak widać imprezować można już w tym wieku;) Byliśmy jednymi z pierwszych gości, więc zajęliśmy się przygotowaniami. Jak zwykle spędzałam czas z rodzicami, bo nie wzięłam kostiumu ze sobą. Poznałam już chyba rodziców wszystkich kolegów i koleżanek moich potworków. Wciąż zadziwia mnie to jak Ci ludzie są mili, mam nadzieję, że nie kłamią, kiedy mówią, że miło było mnie poznać. Mamuśki chcą się ze mną umawiać na drinki i koniecznie zapoznać ze swoimi dziećmi jak również chętnie zeswatatać z kimś.
Za chwilę w tym basenie będzie jeszcze dziesięciu takich diabełków
Na to czekałam!
Szybko odwiedziliśmy jeszcze Chipotle, czyli fast food z meksykańskim żarciem. Może powinnam tu zostać i otworzyć fast food z polskim jedzeniem, byłoby miło nie ruszając się z fury wszamać pieroga czy bigosik. Trzeba o tym pomyśleć, jeśli kiedyś znudzi mi się praca z dzieciakami.
Tacos!
Byłam dziś na mojej pierwszej w życiu yard sale, dzieciaki z tej samej ulicy co my wywiesiły plakaty na słupach, ja nie mogłam przegapić okazji i wyciągnęłam moje aniołki na zakupy! Czy wspominałam, że już poznałam wszystkich sąsiadów? I czy wspominałam, że wszyscy są dla mnie tak strasznie mili?
Jak widać asortyment dość ubogi
Poproszę wszystko co słodkie
Jest żarcie - zakupy udane!
Urządziłam dziś dla dzieciaków konkursy sportowe, w końcu po tym ciągłym obżarstwie musimy trochę się poruszać. W konkurencjach wzięły również udział lama i bocian, nawet dostali oddzielne tabele z wynikami. Później dałam dzieciakom kredę i teraz cała ulica wygląda bardzo kolorowo. Przeważają napisy: I <3 Aga, Giancarlo is the best!, Isa is the best!, Gaby is the best!, Mateo is the best! GC rocks!, I love mummy, Isa <3 Aga itd. Teraz za każdym razem jak będę wchodzić do domu na mojej twarzy pojawi się uśmiech;)

Zaczynamy zabawę
Zapisywanie wyników lamy i bociana

The best au pair ever!

Comments